Spoločenské kabelky

Najpredávanejšie

MQ11433 Sky Blue
€24 –67 %
MQ11433 Sky Blue
MQ11433SKYBLUE
Pôvodne: €24  (–67 %)
€8
1 položiek celkom
MQ11433 Sky Blue
Akcia
€24 –67 %
€8
MQ11433SKYBLUE

Spoločenské udalosti vyžadujú vhodnú kabelku. Plesová kabelka (spoločenská) by mala podtrhnúť Vašu krásu a ladiť nielen so šatami, ale aj s ostatnými doplnkami. Preto ponúkame čierne, zlaté a strieborné modely. Nájdite tú pravú plesovú (spoločenskú) kabelku! Pokiaľ nebudete vedieť akú kabelku vybrať, tak nás samozrejme môžete kontaktovať.


Spoločenská kabelka na ples a inú udalosť

Chystáte sa na ples či inú spoločenskú udalosť? Voľba spoločenskej kabelky je rovnako dôležitá ako voľba šiat. Dotiahnite svoj plesový model k dokonalosti a zvoľte tú pravú plesovú kabelku. A ako plesovú kabelku vybrať?

Spoločenskú kabelku môžete farebne zladiť buď so šatami alebo s doplnkami. Nenašla ste kúsok vo farbe svojich šiat? Nezúfajte, stále máte na výber z troch základných možností!

  • Čierna plesová (spoločenská) kabelka: univerzálna a praktická voľba, ktorá sa hodí takmer ku každému modelu.
  • Strieborná plesová (spoločenská) kabelka: Nosíte najčastejšie strieborné doplnky? Potom je pre Vás plesová kabelka v striebornom odtieni jasnou voľbou.
  • Zlatá plesová (spoločenská) kabelka: kabelka v zlatom odtieni sa hodí pre všetky dámy, ktoré dávajú prednosť zlatým doplnkom. Nech si oblečiete akékoľvek šaty, zlatá kabelka so zlatými doplnkami z Vás urobí hviezdu večera.

 

Spoločenská kabelka pre každú dámu a slečnu

Pokiaľ sa aspoň raz za čas vydáte do spoločnosti, tak by ste mali mať minimálne jednu plesovú (spoločenskú) kabelku. Plesové kabelky ponúkame v rôznych farbách, preto si určite vyberiete tú podľa svojho vkusu. Všetky plesové kabelky si naviac môžete prehliadnuť na pomerne detailných fotografiách. Väčšinu plesových kabeliek z našej ponuky je možné nosiť nielen v ruke, ale obvykle je vo vnútri ukrytá aj retiazka, ktorá umožňuje nosiť kabelku cez rameno. Či sa retiazka nachádza pri konkrétnom type kabelky zistíte vďaka priloženým fotografiám. Vyberte si u nás svoju plesovú (spoločenskú) kabelku!

Tip: Plesová kabelka je najčastejšie v designe vhodnom do ruky, ale niektoré modely sú vybavené odopínacou retiazkou!

Pozrite sa aj na našu ponuku kabeliek do ruky!