Pierre Cardin kabelky

Najpredávanejšie

předek
€217 –33 %
Pôvodne: €217  (–33 %)
€145
předek
€193 –33 %
Pôvodne: €193  (–33 %)
€129
2 položiek celkom

Dámske značkové kabelky Pierre Cardin sú preslávené svetoznámym talianským návrhárom s jedinečným názorom na módu. S týmto elegantným doplnkom sa budete cítiť sama sebou! Značkovú kabelku Pierre Cardin vyberajte z pohodlia domova a za skvelé ceny! Nenašla ste správnu kabelku? Kontaktujte nás.

Novákabelka.sk splní lacno Vaše želania.


Značkové kabelky Pierre Cardin

Pierre Cardin je známy módny návrhár talianského pôvodu, ale jeho kariéra je spojená skôr s Francúzskom. Základy designu sa Cardin naučil už v medzivojnovom období. Po skončení druhej svetovej vojny sa presťahoval do Paríža, kde študoval architektúru a zároveň spolupracoval s významnými módnymi domami. Svoju vlastnú značku založil v roku 1950 a netrvalo mu príliš dlho, aby sa stal symbolom vysokej módy.

Pierre Cardin sa za svoju dlhú kariéru dočkal celej rady prestížnych uznaní a ocenení, ktoré sú ďalším dôkazom jeho výnimočnosti. Značková kabelka od tohto výrobcu Vám umožní nosiť aspoň časť tejto výnimočnosti pri sebe.

Pre jeho tvorbu sú typické najmä jednoduché línie a geometrické tvary. Okrem navrhovania odevov či značkových kabeliek sa venoval aj návrhom interiérov a pracoval aj v ďalších oblastiach designu. Ďalším známym návrhárom značkových kabeliek je Walter Valentino. Vyberať môžete aj z našej ponuky kabeliek cez rameno.

Značkové kabelky lacno!

Vďaka priamemu dovozu z Talianska sa v našom e-shope môžete tešiť na naozaj lacné značkové kabelky Pierre Cardin. Priamy dovoz má okrem nízkej ceny ďalšie výhody, predovšetkým sme si vďaka nemu istí, že predávame naozaj len to najlepšie. Všetky produkty totiž vyberáme sami a vďaka tomu môžeme zabezpečiť kvalitu a perfektný vzhľad. Zaobstarajte si v našom e-shope lacno dámsku kabelku svetoznámej značky aj Vy!