KABELKY

Najpredávanejšie

Adele Cafe

Talianská kožená kabelka Adele Cafe

€39
Adele Marrone Noce

Talianská kožená kabelka Adele Marrone Noce

€39
Adele Camel

Talianská kožená kabelka Adele Camel

€39
kožená kabelka předek

Talianska kožená kabelka Floriano Cafe

€79
Adele Rossa

Talianská kožená kabelka Adele Rossa

€39
Pekná kožená kabelka Fausta Nera

Talianska kožená kabelka Fausta Nera

€79
Palagio Marrone

Talianská kožená kabelka Palagio Marrone

€66
Gaspare Camel

Talianska kožená aktovka Gaspare Camel

€119
Regina Nera

Talianská kožená kabelka Regina Nera

€119
Gaspare Cafe

Talianska kožená aktovka Gaspare Cafe

€119
637 položiek celkom
Hore
Ďalšie produkty

KABELKY

Dokážete si predstaviť život bez kabelky? Nie? Naštastie bez kabelky žiť nemusíte. Kabelka je najdôležitejšia vec, ktorú so sebou nosíte. Ukladáte do nej cennosti, osobné veci alebo kozmetické drobnosti. Zvýraznite svoju osobnosť štýlovou kabelkou z Talianska a dodajte svojmu "ja" šmrnc!


Moderná žena sa bez kabelky nezaobíde. Moderná žena sa dokonca nezaobíde bez viacero kabeliek. Tie volíme podľa príležitosti, outfitu alebo aktuálnej nálady. Aké kúsky by ste mali mať vo svojej zbierke, aby ste mali vždy po ruke tú pravú kabelku? 

Kabelky, ktoré by Vám rozhodne nemali chýbať: 

  • Praktická kabelka pre každý deň - zmestí sa do nej všetko dôležité a v prípade potreby pojme i menší nákup. Pohodlne sa nosí a svojím štýlom sa hodí takmer k všetkému.
  • Business aktovka - ukryje všetky dôležité dokumenty a prípadne ochráni notebook. Do ruky padne ako uliatá a doladí Váš seriózny vzhľad. To ale neznamená, že musí byť nudná! Presvedčte sa!
  • Spoločenská kabelka - vyzerá skvele. Hodí sa k Vašim šatám a vojde sa do nej to najdôležitejšie: mobil, peniaze, rúž a podobne. Najčastejšie má podobu listovej kabelky. Nechcete mať plesovú kabelku stále v ruke? Vyberte si model, ktorý je vybavený retiakou cez rameno.
  • Crossbody - vo Vašej zbierke by rozhodne nemala chýbať praktická crossbody kabelka. Nezamestnáva Vaše ruky, zmestí sa do nej všetko potrebné a ako bonus vyzerá skvele. To pravé na nákupy a výlety!

                         Tip: Veľká časť kabeliek je vybavená úchytmi a odopínateľným popruhom.