KABELKY

Najpredávanejšie

kožená kabelka bok

Talianska kožená kabelka Floriano Rosso

€79
Adele Blu

Kvalitná kožená talianská kabelka Adele Blu

€39
kabelka předek – kopie
Tip

Talianská kožená kabelka Gemma Camel Scura

€89
Adele Marrone Noce

Talianská kožená kabelka Adele Marrone Noce

€39
Moderná kožená kabelka Mina Marrone

Talianska kožená kabelka Mina Marrone

€39
Adele Stampa Verde Prima

Talianská kožená kabelka Adele Stampa Verde Prima

€39
Adele Cafe

Talianská kožená kabelka Adele Cafe

€39
Adele Rossa

Talianská kožená kabelka Adele Rossa

€39
Adele Verde

Talianská kožená kabelka Adele Verde

€39
kožená kabelka předek

Talianska kožená kabelka Floriano Nero

€79
666 položiek celkom
Hore
Ďalšie produkty

Dokážete si predstaviť život bez kabelky? Nie? Naštastie bez kabelky žiť nemusíte. Kabelka je najdôležitejšia vec, ktorú so sebou nosíte. Ukladáte do nej cennosti, osobné veci alebo kozmetické drobnosti. Zvýraznite svoju osobnosť štýlovou kabelkou z Talianska a dodajte svojmu "ja" šmrnc!


Moderná žena sa bez kabelky nezaobíde. Moderná žena sa dokonca nezaobíde bez viacero kabeliek. Tie volíme podľa príležitosti, outfitu alebo aktuálnej nálady. Aké kúsky by ste mali mať vo svojej zbierke, aby ste mali vždy po ruke tú pravú kabelku? 

Kabelky, ktoré by Vám rozhodne nemali chýbať: 

  • Praktická kabelka pre každý deň - zmestí sa do nej všetko dôležité a v prípade potreby pojme i menší nákup. Pohodlne sa nosí a svojím štýlom sa hodí takmer k všetkému.
  • Business aktovka - ukryje všetky dôležité dokumenty a prípadne ochráni notebook. Do ruky padne ako uliatá a doladí Váš seriózny vzhľad. To ale neznamená, že musí byť nudná! Presvedčte sa!
  • Spoločenská kabelka - vyzerá skvele. Hodí sa k Vašim šatám a vojde sa do nej to najdôležitejšie: mobil, peniaze, rúž a podobne. Najčastejšie má podobu listovej kabelky. Nechcete mať plesovú kabelku stále v ruke? Vyberte si model, ktorý je vybavený retiakou cez rameno.
  • Crossbody - vo Vašej zbierke by rozhodne nemala chýbať praktická crossbody kabelka. Nezamestnáva Vaše ruky, zmestí sa do nej všetko potrebné a ako bonus vyzerá skvele. To pravé na nákupy a výlety!

                         Tip: Veľká časť kabeliek je vybavená úchytmi a odopínateľným popruhom.