Batoh alebo kabelka: Ako sa rozhodnúť?

Rozmýšľate či by nebolo vhodnejšie vymeniť kabelku za elegantný batôžtek? Poradíme Vám, podľa čoho sa rozhodnúť, či je pre Vás vhodnejšia kabelka alebo dámsky batôžtek. Stačí si zodpovedať niekoľko jednoduchých otázok:

Amos Beige

  1. Čo všetko potrebujete každý deň prenášať?

V priebehu bežného pracovného dňa sa nezaobídete len bez peňaženky a mobilu? Alebo potrebujete mať neustále pri ruke tablet, diár, knihu a ďalšie drobnosti?

TIPZnačkové kabelky lacno.

Pokiaľ každý deň prenášate nemálo vecí, ktoré dohromady vážia okolo dvoch kíl, mala by ste zvoliť radšej batôžtek. Ťažká kabelka na jednom ramene zaťažuje chrbát a môžete si tak privodiť nielen prechodné bolesti chrbta, ale aj trvalé následky napríklad v podobne krivej chrbtice. (A neklamte samú seba tvrdením, že budete kabelku nosiť každý deň na inej strane.)

Odporúčame: Kabelka môže byť aj skvelý darček pre ženy.

 

Beatrice_Beige

  1. Aký je vás najobľúbenejší outfit?

Pri rozhodovaní sa medzi kabelkou a batôžtekom sa zamyslite nad oblečením, ktoré najčastejšie nosíte. Aby sa jednotlivé štýli navzájom nebili. 

Pokiaľ dávate prednosť podpätkom, kostýmom a šatám, vhodnejšou voľbou pre Vás je kabelka. Ale nebojte sa! Zaobstaráte si aj batôžky, ktoré si môžete vziať ku šatám- stačí sa poobzerať po elegantnom modely s tenkými popruhmi. 

Tip: Pokiaš zvolíte kabelku, vsaďte na praktickosť, jednoduchosť a kvalitu v podobe koženej dámskej kabelky.

Je Váš štýl skôr športovejší? Nosíte najradšej tenisky a rifle? Potom sa Vám budú hodiť praktické batôžky na jedno rameno!

  1. Máte často bolesti chrbáta?

Pokiaľ je Vaša odpoveď ,,áno", tak nie je o čom diskutovať. Zaobstarajte si batôžtek! Nebude zaťažovať chrbát jednostranne. Bez problémov so sebou môžete nosiť aj ťažšie veci a naviac si môžete vybrať zo širokej ponuky rôznych modelov a typov. Určite nájdete ten pravý batôžtek práve pre seba. 

TIP: Chcete ušetriť? Sledujte pravidelne ponuku našeho e-shopu, občas ponúkame výpredaj dámskych kabeliek.