Ako vybrať tú pravú kabelku?

Máloktorá žena si dokáže predstaviť svoj život bez dámskej kabelky. Každá z nás tak vlastní hneď niekoľko kúskov. Väčšinou je medzi nimi jedna favoritka, ktorá nás sprevádza každý deň do práca a ukrýva všetko, čo behom dňa môžeme potrebovať. Aká by taká kabelka mala byť?

Adina_Rossofosco_blu

 

 

 

 

 

 

 

 

Pri výbere tej pravej kabelky pre každý deň je potrebné zodpovedať si hneď niekoľko otázok:

- Čo vštko v kabelke nosíte?

 

Aké dôležité veci musíte mať každý deň po ruke? Stačí Vám peňaženka a vreckovky alebo sa nezaobídete bez tabletu, kozmetickej taštičky a diára? Podľa týchto kritérií zvoľte zodpovedajúci tvar a veľkosť kabelky. Aj keď Vám na prvý pohľad učaruje menšia kabelka, radšej zo svojich požiadaviek nezľavujte.

Tip: Chcete svoj štýl zladiť do posledného detailu? Zaobstarajte si ku kabelke ladiacu peňaženku.

- Aké oblečenie najčastejšie nosíte?

Každý deň si obliekate jeansy a tričko alebo z domu nevyjdete bez podpätkov? Pokiaľ dávate prednosť elegantnému štýlu, zvoľte radšej kabelku do ruky, ktorú prípadne môžete hodiť cez rameno. Pokiaš vyznávate šporotvejší štýl, bude sa Vám viac hodiť crossbody kabelka. Pokiaľ milujete business štýl, vsaďte na aktovku.

Tip: Kabelka je tiež skvelý luxusný darček pre ženy.

- Aká farba sa najčastejšie nachádza vo Vašom šatníku?

Obliekate sa farebne? Potom bude najpraktickejšie zvoliť kabelku v neutrálnom odtieni sivej, čiernej, bielej alebo hnedej či béžovej. Pokiaľ naopak vo Vašom šatníku prevláda čierna, biela a šedá, môžete si dovoliť zaexperimentovať a oživiť svoj outfit výrazne farebným kúskom.

Odporúčame: Značkové kabelky Pierre Cardin.

Aký materiál kabelky zvoliť?

Pokiaľ chcete, aby Vám kabelka slúžila dlhé roky, zaobstarajte si koženú kabelku. Praktická a štýlová kabelka je investícia a máloktorá z nás je bohatá, aby si mohla dovoliť kupovať nekvalitné veci, nie? Koža je materiál, ktorý rokmi získava na kráse. Ale je nutné správne sa o ňu starať.

Ako sa správne starať o koženú kabelku sa dočítate tu.