Vyberáme plesovú kabelku

Vyberáme plesovú kabelku

Plesová sezóna je tu: Akú plesovú kabelku zvoliť?

Dlhé zimné obdobie tradične spríjemňuje sezóna trblietavých šperkov, dlhých luxusných rób a gentlemanov v oblekoch. Áno, plesová sezóna je zase tu. Či už sa chystáte na jeden výnimočný večer alebo plánujete vyraziť na niekoľko takýchto udalostí, poradíme Vám, ako vybrať tú pravú plesovú kabelku.

Na koľko plesov sa chystáte?

Plesová kabelkaKým sa pustíte do vyberani aplesovej kabelky, ujasnite si, na koľko spoločenských udalostí sa túto sezónu chystáte. A predovšetkým- aké šaty si budete na jednotlivé udalosti obliekať.

Ak Vás čaká jedna výnimočná udalosť, pre ktorú máte špeciálne vybrané šaty, máte pri výbere plesovej kabelky hneď niekoľko možností:

  1. Kabelku môžete zladiť s farbou šiat. Tón v tóne vždy robí dobrý dojem. Pozor si dajte na správne zvolený farebný odtieň.

  2. Zladiť ju s doplnkami. Chystáte sa svoje šaty podtrhnúť striebornými, zlatými alebo bronzovými doplnkami? Zlaďte s nimi aj svoju kabelku. Kombinácia jedofarebných šiat a metalických doplnkov pôsobí veľmi luxusne a zaručene Vás na plese nikto neprehliadne.

 

  1. Stříbrné psaníčko KV11Byť odvážna a skúsiť plesovú kabelku pojať ako kontrastný prvok. Pozor- funguje to len v prípade, že šaty máte v neutrálnej farbe. Nechcete predsa vyzerať ako papagáj!

Chystáte sa vyraziť hneď na niekoľko udalostí a ešte si nie ste istá, aké šaty si oblečiete? Vsaďte na neutrálnu plesovú kabelku v univerzálnom prevedení. Zvoliť môžete tradičnú elegantnú čiernu variantu, prípadne zlatú alebo striebornú- v závislosti na tom, či nosíte skôr zlaté alebo strieborné šperky. 

Černá plesová kabelkaTip: Dajte si pozor na miešanie metalických odtieňov. Zlatá plesová kabelka a strieborné šperky (alebo opačne) neurobia ten správny dojem. Pokiaľ si teda plánujete zaobstarať len jeden kúsok, starostlivo si voľbu premyslite.

Rada na záver: Pokiaľ patríte k ostrieľaným návštevníkom plesov, určite viete, že najpraktickejšie je mať v zásobe tri univerzálne plesové kabelky- čiernu, zlatú, striebornú.